24-05-2013

Jak podaliśmy w marcowym newsletterze, z dniem 1 lipca 2013r. kończymy współpracę z firmą Ortner. Decyzja ta wywołała niezrozumienie i poruszenie wśród partnerów Brunner?a. Niestety tej sytuacji nie możemy zmienić, gdyż wypowiedzenie współpracy wyszło z firmy ORTNER.


Produkty kleje i zaprawy z firmy ORTNER będą w dalszym ciągu dostępne.

Produkty MAS i KMS (krążki i kanały akumulacyjne), które były produkowane przez firmę ORTNER będą wykonywane przez firmę NORDPEIS. Dotychczas firma ta wykonywała dla firmy BRUNNER produkty z linii BSK i BSO. Wszelkie obawy o jakość produktów można
z czystym sumieniem rozwiać. Obniżenie jakości w/w produktów nie jest możliwe.
Miłym zaskoczeniem jest dla nas to, iż firma NORDPEIS wykonuje podwójne moduły MAS taniej niż pojedyncze moduły MAS produkowane do tej pory przez firmę ORTNER. Z tego też powodu, moduły pojedyncze zostaną wycofane z oferty i nie będą dostępne.

Jak wcześnie podawaliśmy w gazecie ?RUNDUM Brunner? będą w przyszłości dostępne nowe i tańsze "Moduły akumulacyjne" (MSS). Forma nie będzie się różnić od dotychczasowych KMS. Zmiana leży w systemie produkcji masy akumulacyjnej. Nowe części MSS są odlewane, powoduje to, że produkcja jest tańsza. Używane do tego celu masy są już znane z modułów MAS, gdzie się bardzo dobrze sprawdziły. Nowy jest system łączenie między pojedynczymi modułami. Zamiast łączenia pióro - wpust, w nowym systemie obie powierzchnie są gładnie, a łączenie następuje przy pomocy metalowego zacisku. Moduł pierwszy, który jest narażony na najwyższą temperaturę z paleniska (w granichach 800 - 900 stopni), jest wylany w środku masą ceramiczną, jest to ten sam materiał z którego jest wykonany wewnętrzny element podwójnego krążka akumulacyjnego. Jest on optycznie łatwy do odróżnienia, gdyż nie jest czerwony a biały. Te moduły są wykonane zarówno jako narożniki jak i elementy proste.

 

24052013

 
bsk bso kominki
ogrzewanie piece galeria

KOMINKI -KOZŁOWSKI

Generalny Przedstawiciel Regionalny

Polska środkowo-wschodnia &

Województwo Wielkopolskie

SALON WARSZAWA

ul. Sokołowska 50, Wypędy

05-090  Raszyn

NIP 534-102-10-23

Infolinia Partnera: kom 662 10 70 90

tel. 22 723 90 98

tel. 22-723 86 91

fax 22 753 04 98

info@brunner.info.pl
GO_TO_TOP