Piece kuchenne

Piec kuchenny

Gotowanie, pieczenie, a gdy trzeba także ciepła woda do zasilania instalacji grzewczej. Nasze piece kuchenne umożliwiają kierowanie strumienia gorących gazów albo pod płytę grzewczą, albo przez zintegrowany z boku wodny wymiennik ciepła. Piec jest skonstruowany w taki sposób, że w normalnym trybie grzewczym nie ma bezpośredniego podgrzewania płyty kuchennej, ale kuchnia mimo to zachowuje przyjemną temperaturę. W trybie pieczenia i gotowania można w pełni korzystać z dostępnej mocy grzewczej. Piec kuchenny to tradycyjny element wyposażenia domu, który sprawia, że gotowanie staje się przeżyciem. Twoja rodzina Ci tego nie zapomni.

Gotowanie/pieczenie:

Gorące gazy wpływają bezpośrednio pod płytę i do kanałów otaczających piekarnik. W tym trybie można w pełni korzystać z kuchennych funkcji pieca. Różnica w stosunku do tradycyjnych pieców kuchennych polega na tym, że płyta nigdy nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem, to znaczy nie jest ogrzewana bezpośrednio przez płomienie.

Ogrzewanie: Gazy grzewcze są prowadzone z komory spalania wprost do wymiennika ciepła o dużych rozmiarach. W tym trybie nie są podgrzewane żadne elementy kuchenne. Moc grzewcza jest wykorzystywana do ogrzewania wody.

 
bsk bso kominki
ogrzewanie piece galeria

KOMINKI -KOZŁOWSKI

Generalny Przedstawiciel Regionalny

Polska środkowo-wschodnia &

Województwo Wielkopolskie

SALON WARSZAWA

ul. Sokołowska 50, Wypędy

05-090  Raszyn

NIP 534-102-10-23

Infolinia Partnera: kom 662 10 70 90

tel. 22 723 90 98

tel. 22-723 86 91

fax 22 753 04 98

info@brunner.info.pl
GO_TO_TOP