Kominki wodne

Kominek z płaszczem wodnym

Spełniając Państwa życzenie, oferujemy wkłady kominkowe z płaszczem wodnym i wbudowanym wymiennikiem ciepła, które pozwalają dostrzec piękno ognia i wydajnie wspomagać domowe centralne. Modele "HKD 2 stalowy" i "Kaminkessel narożny" mają zainstalowany wymiennik ciepła nowego typu, który praktycznie nie wymaga czyszczenia.

Modele kominków wodnych

Mały ale mocny

Wielkość nie zawsze jest zaletą, szczególnie podczas planowania pieca lub kominka z płaszczem wodnym. Z tego powodu powstał "mały ale mocny", HKD 2.2 sk. Bez dodatkowych powierzchni grzewczych, podłączony bezpośrednio do komina znajdzie wszędzie wystarczająco dużo miejsca.

Ten najmniejszy model w naszej ofercie zajmuje wprawdzie najmniej miejsca, ale pozwala wykorzystać aż 60-65% mocy dla obiegu wodnego. To zasługa naszego nowego żeberkowego wymiennika ciepła. Dodatkowa zaleta: Konstrukcja wymiennika sprawia, że praktycznie nie wymaga czyszczenia.

Żeberkowy wymiennik ciepła

Nowy wymiennik ciepła został wprowadzony na początek tylko w modelach KaminKessel Eck (narożny) oraz HKD 2.2k SK. Znajdujące się na rurach wymiennika żeberka znacznie zwiększają powierzchnię wymiany ciepła. Zaletą tego nowego systemu jest niemal całkowite wyeliminowanie potrzeby czyszczenia. Powierzchnie żeberek ?czyszczą się same?, ponieważ na skutek bardzo wysokich temperatur nie występuje osadzanie się zanieczyszczeń.

 
bsk bso kominki
ogrzewanie piece galeria

KOMINKI -KOZŁOWSKI

Generalny Przedstawiciel Regionalny

Polska środkowo-wschodnia &

Województwo Wielkopolskie

SALON WARSZAWA

ul. Sokołowska 50, Wypędy

05-090  Raszyn

NIP 534-102-10-23

Infolinia Partnera: kom 662 10 70 90

tel. 22 723 90 98

tel. 22-723 86 91

fax 22 753 04 98

info@brunner.info.pl
GO_TO_TOP