Witamy na stronie Kominki-Kozłowski

Firma Kominki-Kozłowski jest jedną z wiodących firm w Polsce ,która zajmuje się dystrybucją wkładów grzewczych oraz kompleksowymi usługami w zakresie instalacji kominków i budowy pieców kaflowych. Wkłady grzewcze proponowane przez nas to wysokiej jakości produkty bawarskiej firmy BRUNNER ,której jesteśmy Głównym Dystrybutorem na terenach Polski centralnej ,wschodniej oraz Wielkopolski.

W 2006 roku wprowadziliśmy na rynek nową ofertę produktów i technik grzewczych niemieckiego producenta Firmy Ulrich Brunner GmbH.

Brunner jest od ponad 25 lat liderem na rynku europejskim w produkcji wkładów grzewczych do kominków i pieców kaflowych. Opracowane przez firmę produkty w proponowanych rozwiązaniach cechuje dbałość o środowisko naturalne, ekonomia ale również dążenie do doskonałości i najwyższej efektywności we wszystkich oferowanych technikach grzewczych. Urządzenia dostarczają ciepło w sposób oszczędny ,komfortowy oraz zgodny z zapotrzebowaniem. Decydując się na wkład kominkowy, wkład do pieca kaflowego lub kocioł grzewczy firmy Brunner, bardzo łatwo stwierdzić, że są one warte swojej ceny! Zakupione przez Państwa urządzenia zostały wykonany w całości przez doświadczonych fachowców, firma BRUNNER świadomie zrezygnowała z taniego podwykonawstwa zakładów z poza granic UE.

Dlaczego warto współpracować z nami?

W maju 2012 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych Partnerów i Klientów Salon Partnerski w którym prezentujemy możliwości zastosowania produktów i technik grzewczych firmy BRUNNER . Bogata wystawa produktów oraz palący kominek w technice wodnej połączony z buforem i centrala BHZ , piec w zabudowie z kafli , wkład grzewczy z akumulacją i inne są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy!

Bliska współpraca z firmami partnerskimi oraz spełnianie oczekiwań naszych Klientów są wpisane w nasza filozofię działania. Wartości które reprezentuje nasza firma poparte są ponad 20 letnim doświadczeniem , wiedzą ,zaangażowaniem i kompetencją pracowników ,które gwarantują naszym Partnerom i Klientom wysoki poziom obsługi w połączeniu z wysoką jakością oferowanych produktów:

  • Cena i jakość ? to wygoda w obsłudze, energooszczędność, ekologia sprawiają że nasze produkty nie mają sobie równych na rynku.
  • Rożnorodność ? to gwarancja niepowtarzalności wykonanego przez nas projektu
  • Energooszczędność- to stosowane nowoczesne rozwiązania instalacyjne ,techniki grzewcze , automatyka procesów palenia pozwalają zdecydowanie obniżyć wydatki na energię i gaz.
  • Kompleksowa usługa dla Partnerów ? to przejrzystość i gwarancja dobrej współpracy partnerskiej jak również doradztwo , szkolenia w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu oraz transport zakupionych urządzeń.
  • sprzedaż produktu z dostawą .
  • Kompleksowa usługa dla Klientów- przejrzystość zawartej umowy, gwarancja jakości wykonania od projektu po wykończenie.
  • Wysoka jakość ?używane przez nas materiały są renomowanych producentów a wszystkie prace wykonują doświadczeni fachowcy.
  • Długoletnia gwarancja zakupionych produktów oraz wykonanych usług .
  • Zadowoleni Klienci-zainstalowane urządzenia można spotkać w wielu miejscach Polski, a użytkownicy chętnie dzielą się opiniami na temat wygody w obsłudze i jakości urządzeń.

Proponujemy naszym klientom jakość usług i produktów wraz z umową, która w prawach i obowiązkach stron gwarantuje bezpieczeństwo i jakość .

Nasze działania ,oferowane produkty i usługi towarzyszące zapewniają Klientom korzyści, jakie zyskują dzięki związaniu się z silną marką.

 
bsk bso kominki
ogrzewanie piece galeria

KOMINKI -KOZŁOWSKI

Generalny Przedstawiciel Regionalny

Polska środkowo-wschodnia &

Województwo Wielkopolskie

SALON WARSZAWA

ul. Sokołowska 50, Wypędy

05-090  Raszyn

NIP 534-102-10-23

Infolinia Partnera: kom 662 10 70 90

tel. 22 723 90 98

tel. 22-723 86 91

fax 22 753 04 98

info@brunner.info.pl
GO_TO_TOP